Munkatársat keresünk
értékesítői tanácsadó
 munkakörre

Folyamatosan növekvő tanácsadó kisvállalkozásunkhoz munkatársat keresünk értékesítői tanácsadó, képzés, tréning, coaching, szervezetfejlesztés területre.

Feladatok

  • Új partnerek felkutatása
  • Széleskörű képzési csomagjaink értékesítése
  • Közép-európai kizárólagos képzési és fejlesztési know-how- ban rejlő potenciál
    kiaknázása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Új tréningek és képzések piaci bevezetése

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Barátságos és segítőkész munkatársak
  • Nagyfokú önállóság
  • Kiemelkedően magas jutalékos rendszer (10-30%, projekttől függően 100.000 Ft-tól
    1,5 millió Ft-ig)
  • Képzési lehetőség

Elvárások

  • Döntéshozó (igazgatói és/vagy HR) kapcsolatrendszer
  • Önálló, eredményorientált munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Vállalkozói szemlélet

Előnyt jelent

  • Legalább egy tárgyalóképes nyelvtudás az alábbiak közül: angol, német, szlovák, cseh
  • Marketinges gyakorlat
  • Számlaképesség

Jelentkezni a pal@indynamics.hu email címre elküldött önéletrajzzal lehet.